Kompletní impregnace a ochrana povrchů pomocí nanotechnologií

Spolehlivě ochrání před imisemi, snížují koncentraci nebezpečných mikroorganismů, potlačují nebezpečí přenosu nákaz, rozkládají těkavé látky nebo odstraňují případné nežádoucí zápachy.

Více informací ...

Exteriéry

Sanační nátěr pro venkovní použití s mírným bílýmodstínem s možností tónování ve světlých barevných odstínech. Ideální nejen na fasády a střechy.

Zjistit více >>

Interiéry

Ideální nátěr na stěny interiérů pro odstraňování alergenů, pachů, virových a mikrobiálních nákaz. Možností tónování ve světlých barevných odstínech.

Zjistit více >>

Reference

V prosinci 2017 byl v Olomouci otevřen bar, který má na stropech "stopy" moderní technologie.

Díky odvaze a vizím majitelů se bar Zkouška na ulici Komenského 11 stal průkopníkem ve spojení s novými technologiemi,. Jde o první bar v Evropě, nesoucí označení Čisté prostory (myšleno ve formě čistého ovzduší). Jeden z majitelů při otevření uvedl: "Hlavním cílem použití nových technologií bylo odstranit problémy s plísněmi stěn a udržovat čistý vzduch pro zákazníky. Ale také nebát se ničeho nového, což znamená být tak trochu Ikarem. Jsme neustále zkoušeni v řadě životních situací, tak proč nezkusit něco nového i ve vybavení?"

 

Speciální nátěry byly naneseny na stropy místnosti, chodeb a toalet. Aby mohla technologie ve sklepních prostorách vůbec fungovat, jsou ošetřené plochy nasvětleny dodatečnými zdroji speciálního světla. Po prvním hotelu v Písku se stal i bar Zkouška prvním barem v Evropě s použitou technologií. 

Zajímavě se tak spojily nové technologie v baru pro studenty UPOL, kteří zde nové technologie studují. Tak ať se všem v hledání , zkoušení i uplatňování nových věcí daří co nejlépe.  

cloud

Antibakteriální ochranný systém nanosilver®

Dodává materiálům novou schopnost velmi účinně eliminovat přítomné baktérie a kvasinky.

Technologie nanosilver® je použitelná pro velké spektrum materiálů a zaručuje, že získané antibakteriální vlastnosti v materiálech zůstávají prakticky beze změny po velmi dlouhou dobu.

Více informací ...