Kompletní impregnace a ochrana povrchů pomocí nanotechnologií

Spolehlivě ochrání před imisemi, snížují koncentraci nebezpečných mikroorganismů, potlačují nebezpečí přenosu nákaz, rozkládají těkavé látky nebo odstraňují případné nežádoucí zápachy.

Více informací ...

Exteriéry

Sanační nátěr pro venkovní použití s mírným bílýmodstínem s možností tónování ve světlých barevných odstínech. Ideální nejen na fasády a střechy.

Zjistit více >>

Interiéry

Ideální nátěr na stěny interiérů pro odstraňování alergenů, pachů, virových a mikrobiálních nákaz. Možností tónování ve světlých barevných odstínech.

Zjistit více >>

Reference

Nová fasáda domu na Rašínově nábřeží dostala "samočisticí ochranu". Finální nástřik moderními technologiemi zajišťuje ochranu fasády proti znečištění od nečistot z ovzduší, pocházející zvláště z okolního provozu.

Díky slunci se pak fasáda sama udržuje čistá a nedovolí ulpět špíně na povrchu. Mimo tuto ochranu je ochranný nástřik schopen čistit okolní vzduch od emisí ze spalin motorů, pachů a třeba i těkavých látek a přispívá tak k čistějšímu vzduchu. I když je od novoti fasáda ve světle šedém tónu, zůstane tak i do dalších let, aniž by změnila svou čistotu. Účinný prostředek NanoDEO se pomocí fotokatalytickému efektu stará o jeho neviditelnou ochranu a čistotu.  

fasada domu na rasinove nabrezi je chranena nastrikem proti zaspineni

cloud

Antibakteriální ochranný systém nanosilver®

Dodává materiálům novou schopnost velmi účinně eliminovat přítomné baktérie a kvasinky.

Technologie nanosilver® je použitelná pro velké spektrum materiálů a zaručuje, že získané antibakteriální vlastnosti v materiálech zůstávají prakticky beze změny po velmi dlouhou dobu.

Více informací ...