Kompletní impregnace a ochrana povrchů pomocí nanotechnologií

Spolehlivě ochrání před imisemi, snížují koncentraci nebezpečných mikroorganismů, potlačují nebezpečí přenosu nákaz, rozkládají těkavé látky nebo odstraňují případné nežádoucí zápachy.

Více informací ...

Exteriéry

Sanační nátěr pro venkovní použití s mírným bílýmodstínem s možností tónování ve světlých barevných odstínech. Ideální nejen na fasády a střechy.

Zjistit více >>

Interiéry

Ideální nátěr na stěny interiérů pro odstraňování alergenů, pachů, virových a mikrobiálních nákaz. Možností tónování ve světlých barevných odstínech.

Zjistit více >>

Reference

Pracujete jako úklidová firma nebo si necháváte uklízet firmou specializovanou na úklid? Přečtěte si, jak nanotechnologie mění zažité procesy a snižují náklady.

Až doposud bylo běžnou praxí, že se při pravidelném úklidu nekonečně používají čisticí prostředky. Je jedno, zda abrazivní nebo šetrnější k povrchům, ale jejich opakující se spotřeba spolu s potřebným časem na úklid tvoří náklad. Firma NanoTrade přichází se zásadní změnou pohledu na ekonomiku procesu, rychlost úklidu i šetrnost k přírodě při využití nanotechnologie. Projděte si tuto krátkou studii:

Koupelna hotelu, uklízena při pravidelných cyklech ubytování, mytí různých povrchů různými mycími prostředky, opláchnutí, otření do sucha. Při větším zašpinění nutnost použití silné chemie nebo prostředků s jemným abrazivem. Výsledkem je pak sklad různých chemických čističů, dýchání výparů a po čase "zažraná" špína ve spárách obkladů a dlažby. 

Řešení:

NanoŠampon. Jeho obrovskou výhodou je univerzálnost použití na dlažbu, sanitu, obklady, skla, plasty i nerez. Funguje skvěle na mastné plochy v kuchyni i na venkovní skla oken. Účinný koncentrát si podle míry zašpinění naředíte v poměru 1:100 až 1:300. 

Supraperl. Ochranný prostředek na skla, sprchové kouty, keramiku a sanitu. Skvělá ochranu skleněných a keramických povrchů proti ulpívání špinavých kapalin na povrchu. I když se může zdát, že nanesení dvou položek vezme více času, dosažený efekt dlouhodobě odolného povrchu proti vodě je odstatečnou odměnou. 

Permagard. Impregnační prostředek na savé materiály (většina přírodních materiálů)  což jsou například spáry dlažby a obkladů.

Permatex. Koberce, potahy, sedačky, závěsy nebo,textilie, chráněné proti vylité kapalině, které by jinak po vsáknutí poškodily textilní strukturu svou barvou nebo složením. Dobrá ochrana proti červenému vínu, kolovým nápojům, sirupům apod. Jednoduše kapky odsajete ubrouskem nebo hadrem.

Nerez. Ochrana baterií proti mastnotám nebo minerálním usazeninám tvrdé vody.

Následný úklid takto ošetřených ploch probíhá opláchnutím nebo omytím čistou vlažnou vodou a utřením do sucha. Pokud se časem na povrchu přestane tvořit z vody viditelná kapka (ukázka, že funguje hydrofobní efekt), stačí plochu omýt naředěným nanošamponem a ochrana se znova aktivuje. Spočtěte si sami, kolik času a s jakými náklady vás vychází pravidelný úklid a porovnejte si to s nákladem za dlouhodobou nanoochranu.

ukazka povrchu pred a po osetreni nanotechnologiemi

To je jen krátký výčet prostředků, které se mohou stát vašimi ochránci před znečištěním. Hlavně ale usnadňují, zrychlují a zlevňují úklid.

Když stihnete rychleji uklidit s méně prostředky, nebudete muset mít velký sklad chemie a zrychlíte úklid, budete spokojeni? Co vám brání vyzkoušet naši technologii? 

koupelna po osetreni

cloud

Antibakteriální ochranný systém nanosilver®

Dodává materiálům novou schopnost velmi účinně eliminovat přítomné baktérie a kvasinky.

Technologie nanosilver® je použitelná pro velké spektrum materiálů a zaručuje, že získané antibakteriální vlastnosti v materiálech zůstávají prakticky beze změny po velmi dlouhou dobu.

Více informací ...