Kompletní impregnace a ochrana povrchů pomocí nanotechnologií

Reference

První "čistá prodejna" v Praze

Dnes jsme otevřeli pro zákazníky v Praze novou prodejnu s funkčním oblečením značky nanosilver. Mimo funkční výrobky je prodejna také "vybavena" unikátním fotokatalytickým nátěrem, který pohlcuje pachy a rozkládá viry, bakterie nebo plísně.

Číst dál...

Ochrana fasády dokončena

Nová fasáda domu na Rašínově nábřeží dostala "samočisticí ochranu". Finální nástřik moderními technologiemi zajišťuje ochranu fasády proti znečištění od nečistot z ovzduší, pocházející zvláště z okolního provozu.

Číst dál...

Další "čistá prodejna"

Dnešním dnem je v České republice otevřena již druhá prodejna s čistými prostory! Po úspěchu funkčního nátěru NanoDEO v prodejně v Praze jsme ošetřili také prostory v našem předváděcím centru funkčního oblečení nanosilver na ulici Ostravská 1551 ve Frýdku-Místku. Místo má více testovacích ploch a materiálů, o kterých vás budeme průběžně informovat. Nebo se můžete přijít podívat osobně.

Čistý prostor také v "zasedačce"?

Že se dá využít ošetření interiérů i v některých běžně používaných prostorech se přesvědčil zákazník, který měl vážné problémy s pachy z nových materiálů v nově rekonstruované zasedací místnosti.

Číst dál...

Nová Zubárna s nanoochranou

Další pracoviště, tentokrát nová Zubárna ve Frýdku-Místku v rekonstruovaném objektu na ul. Politických obětí, využívá naše ochranné prostředky v interiéru, na vybavení a nábytku. 

Číst dál...

Česká ambasáda používá nové technologie

Nanotechnologie pomáhají také na ZÚ České republiky. Ochranný nátěr stropu čistí vzduch od pachů, bakterií, virů nebo těkavých látek v jednacích místnostech na české ambasádě v Ljubljani. Tyto prostory získaly vysoký standard čistého prostředí, který nabízí návštěvám mimořádný komfort. Poprvé ve Slovinsku tak byl realizován pilotní projekt ošetření prostor systémem Clean Room. Místosti české ambasády nyní fungují jako čistička vzduchu, která je "poháněna" slunečním světlem.

Číst dál...

První hypoalergenní hotel v ČR ošetřený nanotechnologií

Vzduch, který se čistí sám, křesla, která odolávají zněčištění, postel, ze které se nepráší. To nabízí svým hostům hotel Bílá růže v Písku. Jako první Evropě se může pochlubit hypoalergenním pokojem ošetřeným nanotechnologiemi. Ve VIP pokoji nechali aplikovat nanonátěr TiO2, postel vybavili antialergickými lůžkovinami s nanotkaninou. Křesla a celá koupelna je ošetřena hydrofobním nástřikem. Manažerka hotelu změnu pocítila několik dnů po aplikaci.

Číst dál...

Antibakteriální nátěr v exteriéru

Multifunkční nátěry jsou výsledkem uplatnění poznatků v oblasti nanotechnologií. Představují druhou generaci nátěrových hmot s fotokatalytickým efektem. Jsou absolutně nejúčinnější nátěrovou hmotou s fotokatalytickým efektem na světovém trhu. Konkurenční produkty svojí účinností překonávají až stokrát.

Číst dál...